Telefon
WhatsApp

Mercedes Benz Premium Service

Kuaför / Boya Bakım

Sağlıklı ve güvenli bir ortamda yolculuk, büyük konfor sağlamaktadır. Koltuklar, kapı içleri, tavan ve taban döşemeleri, ön göğüs, torpido ve diğer plastik aksam, bagaj içi, motor ve benzeri tüm yüzeylerin temiz kalması, aracın ve yolcuların güvenliğini artırmaktadır.

 

Bunun yanında, aracın dış yüzeyi de, hava şartları ve dış sebeplerden olumsuz derece etkilenmekte ve korunmaya ihtiyaç duymaktadır. Yanlış araç yıkanması, doğa şartları veya ufak kazaların neden olduğu bazı mikro çiziklerin giderilmesi, gitgide matlaşan boyanın, ilk günkü parlaklığına kazandırılması ve araç boyasının daha dayanıklı hale gelmesi, boya restorasyonu ve boya koruma uygulamaları ile mümkün olmaktadır.

 

Böyle bir durumda, çiziklerin derinliği, araç yaşı, boya matlığının miktarı gibi kriterler değerlendirilerek, restorasyon ve koruma uygulaması yapılmaktadır. Bu korumanın yanında, poliüretan malzemeden, 6 mikron kalınlığında ve şeffaf olarak üretilen bir ürün olan boya koruma filmleri ile aracın en çok etkilenecek bölgeleri olan aynalar, çamurluklar ve tampon köşeleri gibi bölgelere uygulanabilmektedir.

 

Bu sayede, taş çarpması veya küçük sürtünmelerde aracın kaporta ve boyasının zarar görmesi engellenmekte ve olası bir durumda, sadece o filmin değiştirilmesi ile orjinal boya ve parlaklığın korumnası sağlanmış olur. Bu filmlerin bir çoğu, güneş ışınlarını yansıyan, UV (ultraviyole) bloke eden ve parlama sorunlarını ortadan kaldıran özelliklere sahiptir. Bunun yanında, ısı tasarrufu sağlamakta ve iç aksamlarınızın solmasını da engellemektedir.

 

Aracın her bölgesi için özel olarak üretilmiş, antibakteriyel ve doğal ürünler ile aracınız ilk günkü kokusu ve temizliğine kavuşmaktadır.

Kuaför / Boya Bakım